Mutluluk Veren Bilgi

Alison Brie ve Dave Franco’nun aşkı yıllara meydan okuyor

0

Alison Brie ve Dave Franco, gerçek aşkın gücüne dair bir örnek olan ünlü bir çifttir. Televizyon dizileri “Community” ve “Mad Men” den tanınan Brie, aktör ve yönetmen Franco ile New Orleans’taki bir Mardi Gras geçidinde 2011 yılında tanıştı. Kısa süre sonra çıkmaya başladılar ve 2015 yılında nişanlandılar, sonunda 2017 yılında evlendiler.

Nişanlandıkları zaman, çift çoğunlukla romantizmlerini gizli tuttukları için bazı insanlar ilişkilerine şüpheyle yaklaştılar. Ayrıca, Brie’nin daha içine kapanık ve Franco’nun daha dışa dönük olması nedeniyle birbirlerinden çok farklı oldukları düşünüldü. Ancak, çift daha sonra kuşkucuları yanılttı ve mutlu bir evliliği sürdürdü.

Alison Brie ve Dave Franco’nun ilişkisini çalıştıran şey, birbirlerine olan karşılıklı saygı ve hayranlıklarıdır. İkisi de birbirlerinin kariyerlerini ve yaratıcı girişimlerini desteklediklerini söylemişlerdir ve hatta birkaç projede birlikte çalışmışlardır.

Yoğun programları ve yoğun kariyerleri olmasına rağmen, Brie ve Franco birbirlerine ve ilişkilerine zaman ayırdılar ve gerçek aşkın Hollywood’un kaosu içinde bile hayatta kalabileceğini kanıtladılar. Sosyal medyada birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını gösteren tatlı mesajlar ve fotoğraflar paylaşırlar.

İlgini Çekebilir  George ve Amal Clooney: Aşkın Krallığı
Cevap bırakın