Mutluluk Veren Bilgi

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

0

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak – Ayetel Kürsi, oldukça kuvvetli bir dua olarak, özellikle çeşitli bağlamalar için kullanılabilmektedir. Bu bağlamalardan biri olan, karşısındakinin ağzını dilini bağlamak için Ayetel Kürsi duası, çeşitli şekillerde okunarak bu bağlama yapılabilmektedir. Ayetel Kürsi ile ağız ve dil bağlamak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Ancak özellikle büyü için kullanılan yöntem iple dil ağız bağlamak olmaktadır.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

Bu yöntemde, ilk olarak kişi bunu yapmasının maksadını dile getirerek güzel bir abdest almakta ve ardından tüm içtenliği ve dini ile niyet etmektedir. Yeşil, gri, siyah, mavi, kırmızı, sarı ve beyaz olmak üzere yedi adet bu renklerde ip alınarak sıralanmakta ve daha sonra da her bir renk, toplam 7 kere Ayetel Kürsi okunarak birbirine düğüm ile bağlanmaktadır.

Niyetin ardından besmele çekerek okunmaya başlanan ilk Ayetel Kürsi’nin ardından bir renk diğeriyle düğümlenmekte, ardından bu işlemler tüm renkli ipler birbirine düğümlenene kadar devam etmektedir. En sonunda ise bu ipler bir araya toplanarak gösterişli bir taşın veya kayanın altına koyular kişilerin ağız ve dilinin bağlanmasını istediği kişiyi belirterek Tanrı’dan Ayetel Kürsi’nin gücüyle yardım talep ederek bu bağlama tamamlanmaktadır.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak
Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak

3 Ayetel Kürsi İle Bağlamak

Ayetel Kürsi ile ağız dil bağlamanın bir diğer yöntemi ise 3 Ayetel Kürsi ile bağlamak olarak, kişiler tarafından bir kişinin onun hakkında kötü şeyler konuşmaması ve dedikodu yapmaması için uygulanmaktadır. Ağız dil bağlama duası, öncelikle kişilerin güzel bir abdest alması ve ardından 3 kere üst üste besmele çekerek Ayetel Kürsi okuması ile yapılmaktadır.

Ayetel Kürsi okunduktan hemen sonra ise kişiler, ‘Ya hayyu ya kayyum ya bediussemavati vel arz ya zülcelali vel ikram okunmasının ardından niyeti belli etmek için dua edilmektedir. Bu dua ise şöyledir;

  • Ey Allahım. Filanca kişinin bana karşı dilini bağlayarak ağzını kilitle ve hakkımda iyilik ve hayırdan başka bir şey konuşmasına izin verme ya rabbim.
İlgini Çekebilir  Arama ve Kurtama için kullanılan köpek cinsleri

Diye dua edilerek bu duanın gerçekleşmesi ve bir kişinin bu bağlamayı yapan kişiye karşı etrafta konuştuğu kötü cümlelerin engellenmesi sağlanmaktadır.

Cevap bırakın