Mutluluk Veren Bilgi

Ecem Karavus aile içi şiddet gördüğünü itiraf etti! Destek çığ gibi büyüdü – Magazin Haberleri

0

Pis Yedili ve Dinle Sevgili dizilerinde rol alan gen oyuncu Ecem Karavus, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda 50 gündür ailesinde psikolojik ve ekonomik şiddet gördüğünü söyledi.

“ZORBALIKLA MÜCADELE MAKYAJI YAPACAĞIM”

Makyaj yaptığı bir video yayınlayan Ecem Karavus şu ifadeleri kullandı: “Merhaba arkadaşlar, Bugün size muhteşem cildimle harika bir makyaj videosu çekmek isterdim, ama sizlerin gözünde bizi koyduğunuz yerde bambaşka hayatlar yaşayabiliyoruz. Bu sefer zorbalıkla mücadele makyajı yapacağım. Daha doğrusu şiddetle mücadele edemeyen suratımı düzeltmeye çalışma makyajı…”

Ecem Karavus: Ailemden 50 gündür psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

“PSİKOLOJİK VE EKONOMİK ŞİDDETİN EN KÖTÜ ÖRNEĞİNİ YAŞIYORUM”

Dünyanın her yerinde özellikle bu ülkede birçok kadının maruz kaldığı aile içi psikolojik ve ekonomik şiddetin çok kötü bir örneğini yaşıyorum. Bu makyaj için imkanları kısıtlı çünkü 50 gündür kişisel eşyalarıma ve gözüm gibi baktığım engelli kedilerime ulaşamıyorum. Bir insanı felaketten çıkmış gibi bırakmak safi kötülüğün bir göstergesi. Hayatım boyunca he iyilikle, canlara dokunmaktan beslendim. Ben kadın hakları için ailemi bile karşıma aldım. Unutmayın ki yaşanan hiçbir şey sizinle ilgili değil, sadece şanssız bir zaman diliminde çok kötü insanlara denk geldiniz. Bir yerlerde susmak zorunda olduğunuzu biliyorum. Yalnız değilsiniz, susmayın!

Ecem Karavus: Ailemden 50 gündür psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

Oyuncunun paylaşımına Ceren Hindistan, Melis İşiten, Sebile Ölmez ve Ümit Karalar gibi birçok isimden destek yorumu geldi.

Ecem Karavus: Ailemden 50 gündür psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

Kaynak:Milliyet

İlgini Çekebilir  Jessica Simpson ve Eric Johnson: Aşkın Yeniden Doğuşu
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 + 5 =