Mutluluk Veren Bilgi

Goldie Hawn ve Kurt Russell: Aşkın Zaman Üstü Gücü

0

Goldie Hawn ve Kurt Russell, Hollywood standartlarına göre oldukça uzun bir süredir beraber olan bir ünlü çifttir. İlk kez 1968 yapımı “The One and Only, Genuine, Original Family Band” filminin çekimleri sırasında tanışmışlardı, ancak birlikte çalışmaya tekrar başladıkları 1983 yapımı “Swing Shift” filminde çıkmaya başlamışlardı.

O dönemde, Hawn zaten tanınmış bir aktris ve iki çocuklu bekar bir anneydi, Russell ise kötü çocuk ünüyle tanınıyordu ve oyuncu Season Hubley ile uzun süreli bir ilişkiden yeni çıkmıştı. Ancak çift, eleştirmenlerine yanıt verdiler ve o zamandan beri Hollywood’un en dayanıklı ve sevilen çiftlerinden biri oldular.

Goldie Hawn ve Kurt Russell’ın ilişkisini özel yapan şey, birbirlerine, ailelerine ve kariyerlerine olan bağlılıklarıdır. Hiç evlenmediler, ancak yıllar boyunca birbirlerine sadık kaldılar. Hawn’ın iki çocuğu, Kate Hudson ve Oliver Hudson, ve oğulları Wyatt Russell dahil olmak üzere birleşik bir aileleri var.

Kişisel ve mesleki hayatlarının iniş çıkışlarına rağmen, Hawn ve Russell birbirlerine kararlılıkla bağlı kaldılar. Aldatma söylentileri ve sözde ilişki sorunları hakkındaki sayısız magazin haberine karşı ayakta kaldılar. Tüm zorluklara rağmen, gerçek aşkın karşısında bile dayanıklı kalabileceğini gösterdiler.

İlgini Çekebilir  MasterChef All Star'da ana kadroya giren 17'nci isim belli oldu! Ayaz'ın tabağı değerlendirilmedi - Magazin Haberleri
Cevap bırakın