Mutluluk Veren Bilgi

Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk: Aşkı Yeniden Keşfetmek

0

Gwyneth Paltrow ve Brad Falchuk, birçok insanın başlangıçta kalıcı olacağından şüphe ettiği bir ünlü çifttir. Ancak, şüphelere rağmen, gerçek aşkın var olduğunu kanıtladılar ve Hollywood ilişkisinin, her iki partnerin de işi çalıştırmaya adanmışsa, başarılı olabileceğini kanıtladılar.

Oscar ödüllü bir aktris olan Paltrow ve TV yapımcısı olan Falchuk, 2010 yılında “Glee” adlı dizinin setinde tanıştılar. Ancak, birkaç yıl sonra her ikisi de bekar olduklarında flört etmeye başladılar.

İlişkileri, önceden evlenmiş olmaları ve önceki ilişkilerinden çocukları olmaları gibi zorluklarla karşı karşıya kaldı. Ayrıca, farklı kıyılarda olmalarını gerektiren yoğun kariyerleri vardı.

Ancak bu engellere rağmen, Paltrow ve Falchuk, ilişkilerini işe yaraması için sıkı çalıştılar. Zorlukları açıkça konuştular ve ihtiyaç duyduklarında danışmanlık aldılar. Ayrıca birbirlerine zaman ayırmayı ve kariyerlerini desteklemeyi önemseyen bir noktaya geldiler.

2018 yılında, Paltrow ve Falchuk, aile ve arkadaşlarının çevresinde düzenlenen samimi bir törenle evlendi. O zamandan beri, aşklarının güçlü ve dayanıklı olduğunu kanıtlamaya devam ettiler ve sık sık sosyal medyada tatlı fotoğraflar ve mesajlar paylaştılar.

İlgini Çekebilir  'Arka Sokaklar'ın yeni bölüm nefesleri kesti! Rıza Baba her şeyi anlattı - Magazin Haberleri
Cevap bırakın