Mutluluk Veren Bilgi

Joe Jonas ve Sophie Turner: Bir Pop Yıldızı ile Bir Oyuncunun Aşkı

0

Joe Jonas ve Sophie Turner, gerçek aşkın var olduğunu kanıtlamış olan ünlü bir çifttir. İlk başladıklarında, birçok insan ilişkilerinin sadece bir ünlü ilişkisi olduğunu düşündü ve şüpheyle yaklaştı. Ancak zamanla, gerçek aşklarının var olduğunu ve daha da güçlendiğini kanıtladılar.

Joe Jonas, Jonas Brothers grubunun eski üyelerinden biri, ve Sophie Turner, Game of Thrones’da Sansa Stark rolüyle tanınan bir aktris, ilk olarak 2016 yılında flört etmeye başladılar. O dönemde, ilişkilerinin geçici bir dönem olduğunu düşünen birçok kişi oldu, ancak çift bunu yanılttı. Birçok etkinlikte birlikte görüldüler ve aralarındaki kimya kaçınılmazdı.

2017 yılında, çift nişanlarını duyurdu ve hayranları bunun için sevindi. Mayıs 2019’da, özel bir törenle Las Vegas’ta evlendiler ve daha sonra o yıl Fransa’da daha büyük bir düğün kutlaması yaptılar. O zamandan beri, sosyal medyada ve kamuoyunda tatlı anlarını paylaşarak birbirlerine olan aşklarını göstermeye devam ettiler.

İlişkileri boyunca, Joe ve Sophie, sadakatsizlik söylentileri ve zihinsel sağlık sorunları gibi birçok zorlukla karşı karşıya kaldılar. Ancak her zaman birbirlerinin yanında durdular ve zor zamanlarda birbirlerini desteklediler.

Bugün, Joe ve Sophie, Temmuz 2020’de doğan kızları Willa ile gurur duyan gururlu ebeveynlerdir. En zor engellerin bile üstesinden gelebileceğini kanıtlayarak, hayranlarını aşkları ve birbirlerine olan bağlılıklarıyla ilham vermeye devam ediyorlar.

İlgini Çekebilir  Shakira'dan yeni 'intikam şarkısı' geliyor: Ben daha ateşliyim! - Magazin Haberleri
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 + 5 =