Mutluluk Veren Bilgi

Kobra Murat torununun doğum gününü altınlarla kutladı – Magazin Haberleri

0

Farklı tarzı, kendine has eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Roman müziğinin tanınan simalarından ‘Kobra Murat‘ lakaplı Murat Divandiler, geçtiğimiz sene Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olmuştu.

Merak edilen mal varlığını anlatan ünlü isim, kazancını gayrimenkul ve altına yatırdığını söylemişti. Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Divandiler, şu ifadeleri kullanmıştı:

Trilyonluk insanım ben. 2 tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 tane evim, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak.

Kobra Murat torununun doğum gününü altınlarla kutladı

“ATALARIMIN DOĞDUĞU YERDEYİM”

Bu kadar mal varlığına rağmen roman mahallesinden taşınmadığını söyleyen Kobra Murat, “Cimri biriyim. Atalarımın doğduğu yerdeyim. Evim İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” şeklinde konuşmuştu.

Kobra Murat torununun doğum gününü altınlarla kutladı

TORUNUNU ALTINA BOĞDU

Kobra Murat, son olarak torununun doğum günüyle gündeme geldi. Düğün salonunda doğum günü partisi düzenleyen ünlü isim; torununa altından bebek arabası yaptı, kafasına altın taç, boynuna kolyeler taktı ve kollarına bilezikler dizdi.

Kobra Murat torununun doğum gününü altınlarla kutladı

Torununun o hallerini paylaşan şarkıcı; “Kobra Murat’ın prenses torunu Ceylin Alanur Şifa Sultan, maşallah  Allah nazarlardan saklasın seni inşallah” diye yazdı.

Kobra Murat torununun doğum gününü altınlarla kutladı

Kaynak:Milliyet

İlgini Çekebilir  Tolga Sayışman ‘Ülkemi terk etmedim’ - Magazin Haberleri
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

52 − 44 =