Mutluluk Veren Bilgi

Masterchef’te gerilim tırmandı! Sergen stüdyoyu terk etti – Magazin Haberleri

0

Masterchef‘te hafta boyunca takım oyunlarının oynanmasının ardından yarışmacılar ekrana gelen son bölümde ödül oyunu için mücadele etti. İki takım 11 çeşit yaparak ödül kazanmak için yarıştılar. Fakat yarışma başlamadan önce mavi takım ve kırmızı takım arasında gerilim yaşandı.

Dün mavi takımın oylamasında beraberlik çıkmış eleme adayını belirlemek kaptan Azize’ye kalmıştı. Azize ise eleme adayı olarak Rıfat ve Dilara arasında seçim yapmış ve Rıfat’ın ismini vermişti. Kırmızı takım ve mavi takım arasında eleme adayları kim olmalı tartışması devam ederken Azize yaptığı açıklamada, “Sizin yaptığını normal değildi” dedi. Dilara kendisine ‘kötü insan’ denmesinden dolayı gözyaşlarını tutamadı ve herkesi bireysel oyuna davet etti.

Kırmızı takım kaptanı olan ve bu hafta yarışmaya gelen Kıvanç, “Dilara kendi siteminde haklı olabilir, takım içerisinde nasıl çalıştığını bilemeyiz. Koca bir takımı zan altında bırakıyorsun. Ama sana kimse ‘kötü bir insan’ diyemez burada” açıklamasında bulundu.

Daha sonra söze Sergen girdi. Kıvanç’a “Sen sus” demesinin ardından gerilim tırmandı. Kıvanç ise Sergen’in üslubuna dikkat çekti. Sergen sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı: Yarışma başladığından beri arkada dönen muhabbet, bunlar torpilli. Kulağıma hepsi geliyor. Ben yemek yapıyorum.

Masterchefte gerilim tırmandı Sergen stüdyoyu terk etti

STÜDYOYU TERK ETTİ

Sergen yaşanan gerilimin ardından stüdyoyu terk etti.  Ödül oyununun kazananı kırmızı takım oldu. Kırmızı takım ödül oyunun ilk etabını kazanmasıyla birlikte ikinci tura geçildi. Sergen ikinci etapta tekrar stüdyoya geldi. Somer Şef’in sormasının ardından Sergen yaptığı açıklamada, “Üslubumu düzelteceğim, tabak yapamayan olursa düşüncelerimi söylemekten çekinmeyeceğim. Ben sadece tabak eleştiriyorum burada. Millete çamur da atmıyorum, herkesin yüzüne söylüyorum. Üslubum biraz sert olabilir, kötü olabilir. Üslubumdan rahatsız olan biri varsa benimle konuşmasın. Yarışmanın başından beri ‘torpilli, tutarlar seni…’ Ben bu cümlelerden rahatsız oluyorum” dedi.

İlgini Çekebilir  Elon Musk'ın özel şefi Masterchef'e geldi! Sadece 3 tabağı seçti... - Magazin Haberleri

 

Kaynak:Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 + 5 =