Mutluluk Veren Bilgi

Piperinox: Gerçek Etki mi, Sadece Bir Takviye mi?

0

Kilo kontrolü ürünlerinde her zaman dikkat edilmesi gereken konu üretimdir. Piperinox adlı ürünün satışının internet üzerinden yapıldığını görmekteyiz.

Ürünle ilgili yaptığımız araştırma sonuçları aşağıdaki gibidir.

İnternet Ana Satış sitesi piperinox.com

Türkiye Satış Sitesi piperinoxturkiye.com

ayrıca ürünün global satışını nuvialab.com yapmaktadır.

Araştırmamızda Nuvialab firmasının

NuviaLab Limited
50 Stanley Street
World Trust Tower
Hong Kong
Company registration no.: 2785312 

Hong Kong merkezli bir firma olduğu ortaya çıktı.

 

Piperinox’un içerisinde neler var?

BioPerine® [%95 Piperin]

%95 oranında piperin içeren patentli karabiber özü. Piperin, vücudun enerji yakımını artıran, iştahı azaltan, yağ dokusunun parçalanmasını artıran, birikimini engelleyen bir alkaloiddir. Bununla beraber yiyeceklerden alınan besinlerin emilimini artırır ve egzersiz sonrası kas yenilenmesini hızlandırır.

Guarana Çekirdeği Özü [%22 Kafein]

Güney Amerika’da geleneksel tıpta yüzyıllardır kullanılan bir bileşendir. Kilo kontrolünü destekleyici ve yağ metabolizmasını hızlandırıcı özellikleriyle bilinir. Buna ek olarak guaranada bulunan kafein etkinliği artırır, konsantrasyonu artırır, mental performansı etkiler.

Tarçın Özü

Kilo kontrolü üzerinde etkili olur ve sindirim konforunu artırır. Ayrıca, düzgün kan şekeri seviyelerini korumaya yardımcı olarak, atıştırmaların ve ani açlık krizlerinin azalmasına da katkı sağlar.

Bitter Orange Fruit Extract [6% Synephrine]

Kilo kontrolüne destek olur ve kolay bir sindirim sağlar. Üstelik öğünler arasında atıştırmayı ve ani açlık krizlerini azaltabilen uygun kan şekeri seviyelerinin korunmasına yardımcı olur.

Turunç Özü [%6 Sinefrin]

Özün içinde bulunan sinefrin, kilo vermeyi hızlandırmaya yardımcı olan oldukça termojenik bir bileşendir. Turuncun özellikleri arasında yağ ve karbonhidrat metabolizmasına destek olmak da vardır.

Krom

Besinlerin metabolizmada uygun şekilde işlenmesini sağlayan ve normal kan şekeri seviyelerinin korunmasına yardımcı olan bir elementtir.

Ürün İçeriği

Piperinox, karabiber özünden elde edilen bir öz olan BioPerine®’in patentli formunu kullanır. Piperinox Drcaps®’in üretiminde aktif bileşenlerin doğrudan bağırsaklara ilerleyen kapsüller kullanılmıştır.

Piperinox

Porsiyon İçeriği: 1 Kapsül
Kutudaki Toplam Porsiyon: 30

Aktif BileşenlerPorsiyon Başına Miktar
Guarana Çekirdeği Özü [%22 Kafein]200,00 mg
Tarçın Özü100,00 mg
Turunç Özü [%6 Sinefrin]100,00 mg
Zencefil Köksapı Özü [%5 Gingerol]100,00 mg
Kırmızı Biber Özü [%2 Kapsaisin]75,00 mg
Karabiber Özü – BioPerine® [%95 Piperin]10,00 mg
Krom40,00 µg (100%*)

 


Sorumluluk Reddi:

tyrk.com.tr herhangi bir ürün hakkında kullanma veya kullanmama tavsiyesi vermez sadece Türk internet kullanıcıları için arama motorlarında aranan ürünler hakkındaki bilgileri araştırarak elde ettiği sonuçları yayınlar.


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

55 − = 53