Mutluluk Veren Bilgi

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick: Uzun Yıllara Dayanan Mutlu Evlilikleri

0

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick, ilk bir araya geldiklerinde medya ve halk tarafından kuşkuyla karşılanmalarına rağmen, iki dekadan fazla bir süredir birlikte olan bir ünlü çifttir. Parker, hit televizyon dizisi “Sex and the City”deki Carrie Bradshaw rolüyle en çok tanınan isimlerden biridir. Broderick ise “Ferris Bueller’s Day Off” ve “The Producers” gibi filmlerdeki rolleriyle ünlüdür. İkili, orta 90’larda birlikte çıkmaya başladı.

O zamanlar, birçok insan çiftin uygunluğunu sorguladı ve hatta bazıları ilişkilerinin sadece bir tanıtım aracı olduğunu öne sürdü. Ancak Parker ve Broderick, yıllar içinde eleştirmenlerini yanıltarak, hem kişisel hem de profesyonel olarak sevgi dolu ve istikrarlı bir ilişki sürdürdüler.

Çift, 1997’de evlendi ve o zamandan beri üç çocukları oldu. Yoğun programları ve yoğun kariyerleri olmasına rağmen, Parker ve Broderick, ilişkilerini güçlü tutmayı başardılar ve genellikle halka açık etkinliklerde birlikte göründüler ve birbirlerinin girişimlerini desteklediler.

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick’in ilişkisini benzersiz kılan şey, kamunun gözü önünde olmanın getirdiği zorluklara rağmen birbirlerine ve ailelerine verdikleri bağlılıktır. Onların aşk hikayesi gerçek aşkın var olduğunun bir kanıtıdır ve sabır, özveri ve ortaya çıkan herhangi bir sorunu çözmeye istekli olma ile ilişkilerin zamanın testine dayanabileceğinin bir kanıtıdır.

İlgini Çekebilir  Arı Maya 2: Bal Oyunları oyuncuları-seslendirenler: Arı Maya 2: Bal Oyunları filmi konusu nedir? - Magazin Haberleri
Cevap bırakın