Mutluluk Veren Bilgi

Sıradan Yemeklerinizi Lezzet Bombasına Dönüştüren Mutfak Kahramanı: Airfryer!

0

Airfryer, geleneksel kızartma yöntemlerinden daha sağlıklı ve daha az yağ kullanımıyla yiyecekleri kızartmak, ızgara yapmak, fırınlayarak pişirmek için kullanılan bir cihazdır. Airfryer, sıcak hava dolaşımı kullanarak yiyecekleri hızlı ve etkili bir şekilde pişirir. Bu sayede yiyecekler daha az yağ kullanarak kızartılır ve daha sağlıklı bir alternatif sunar. Airfryer ayrıca pratik bir kullanıma sahiptir ve kolayca temizlenebilir.

Philips HD9255/60 Airfryer Fritöz

Airfryer’ınız NutriU uygulaması ile eşleştiğinde, nerede olursanız olun pişirme sürecini uzaktan takip edebilir ve istediğiniz tarifleri seçerek hazırlama işlemini başlatabilirsiniz. Bu sayede yemeğinizin pişirme süreci tamamlanıp eve döndüğünüzde sıcak ve lezzetli bir yemeği hemen tüketebilirsiniz. NutriU uygulamasıyla ilerleme durumunu takip etmek için evde olmanıza gerek kalmaz, artık her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Philips 5000 Serisi Uzaktan Bağlantılı Airfryer ile her türlü pişirme işlemi tek cihazda Kızartma, fırınlama, ızgara, fırında kızartma ve ısıtma gibi 13 farklı işlevle donatılmış yeni Airfryer’ınız, tavuk, balık ve diğer birçok seçenek arasından ideal pişirme programını seçerek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Philips 5000 Serisi Bağlı Airfryer, Rapid Air teknolojisi sayesinde sıcak havayı döndürerek düşük yağ kullanımıyla dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık ve leziz yiyecekler hazırlamanızı sağlar. İşte benzersiz denizyıldızı tasarımıyla sunulan sağlıklı kızartma deneyimi!

7 dokunmatik ön ayarlı ekranıyla kolay seçim yapın Philips Airfryer’ınızla pişirme işlemini sadece tek bir dokunuşla halledebilirsiniz. Dondurulmuş gıdalar, taze kızartmalar, tavuk, balık, et, ızgarada pişirilmiş sebzeler ve muffin’ler için önceden ayarlanmış 7 pratik seçenek arasından kolayca tercih yapın.

Uzman şeflerin ve NutriU kullanıcılarının tarifleriyle sonsuz seçenekler Philips NutriU uygulaması, uzman şeflerimiz ve milyonlarca kullanıcımızın tarifleriyle yemek pişirme seçeneklerinizi sınırsız hale getirir. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, o kadar kişiselleştirilmiş öneriler alırsınız.

İlgini Çekebilir  Belçika köpek cinsleri

Kompakt tasarım, büyük kapasite: 4,1 litrelik Philips 5000 Serisi Uzaktan Bağlantılı Airfryer ile tek seferde 4 porsiyon hazırlayın ve çeşitli yemeklerin keyfini çıkarın

Eller serbest pişirme deneyimi – Amazon Alexa uyumlu Philips 5000 Serisi Uzaktan Bağlantılı Airfryer, Amazon Alexa uyumlu olduğu için ellerinizi kullanmadan akıllı ses komutları ile pişirme işlemini kontrol edebilirsiniz.

Zaman ve enerji tasarrufu için verimli bir seçenek Philips Airfryer, geleneksel fırınlara kıyasla %60 daha az enerji kullanarak ve %40 daha hızlı pişirerek lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanır. Bu da size zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

QuickClean ile bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar Philips Airfryer’ın ayrılabilir parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu sayede temizlik işlemini kolaylaştırır. Sepeti yapışmaz kaplaması sayesinde hızlı bir şekilde temizlenebilir. Kapalı sepeti ile evinizdeki kızartma kokusunu engelle

 

 

Cevap bırakın