Mutluluk Veren Bilgi

Tahrik Olan Erkek Beden Dili

0

Tahrik olan erkek beden dili olarak kendini açık eder. Kadınlar, toplumun yıllar boyunca süre gelen cinsel baskılarından dolayı bu durumu biraz daha kolay gizleyebilir. Ancak erkekler bu konuda son derece rahat bir şekilde kendini ele verir.

Tahrik olan bir erkek genel olarak benzer özellikleri taşır. Bunu direkt olarak nefes alış verişinden fark edebiliriz. Tahrik olan bir erkeğin nefes alışı ve verişi son derece hızlı olur. Üstelik “gözler kalbin aynasıdır” lafını da unutmamak lazım. Yani bir erkek tahrik olduğu zaman bunu zaten direkt olarak ister istemez bakışları ile belli edecektir.

Genel olarak kadınlar, erkek arkadaşının ya da hoşlandığı bir erkeğin kendisinden cinsel anlamda etkilenip etkilenmediğini anlamaya çalışır. Fakat bunun için cinsellikte beden dili hakkında bir fikir sahibi olunması da gerekir. Erkeklerin, karşısındaki bir kadından tahrik olması direkt olarak gözlerine yansır. Göz bebeklerinin büyümesi de bir erkeğin tahrik olduğu anlamına gelir.

Erkekler Tahrik Olunca Nasıl Davranır?

Erkekler tahrik olunca nasıl davranır konusu da ayrı bir araştırma konusu. Bir erkek tahrik olunca ses tonu istemsiz bir şekilde değişir. Konuşma tarzı ve ses tonunun daha karizmatik olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik ayaklarına da dikkat edin. Ayakları karşısındaki kadına dönük olur. Bazı erkekler için bunu saklamak çok daha zordur. Çünkü özellikle sarışın ya da beyaz tenli erkeklerin cilt renginden kaynaklı direkt olarak kızarması da elinde olmayan bir durumdur.

Tahrik Olan Erkek Beden Dili
Tahrik Olan Erkek Beden Dili

Âşık Olan Erkeğin Beden Dili Nasıldır?

Âşık olan erkeğin beden dili nasıldır? Zaten bir erkeğin bir kadına âşık olup olmadığı direkt olarak bakışlarını alamamasından anlaşılır. Aynı zamanda erkekler, bir kadının yüzüne uzun süre bakamıyorsa bu da âşık olduğunu gösteren bir durumdur. Normalden çok daha kibar davranan bir erkek de âşık olma belirtisi göstermiş olur. Sürekli olarak konuşmak istemesi ve bir araya gelmek istemesi de bu durumun kanıtı olabilir. Sürekli temas eden erkek de âşık olan ve aynı zamanda tahrik olmuş olan bir davranış sergilemiş olur.

İlgini Çekebilir  AB'den Intel'e 376 milyon euro ceza - Son Dakika Ekonomi Haberleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

38 + = 42