Mutluluk Veren Bilgi

Threads’in çok beklenen web sürümü duyuruldu

0

Threads'in çok beklenen web sürümü duyuruldu

Instagram ve Threads CEO’su Adam Mosseri’nin Instagram üzerinden açtığı yayın kanalında kullanıcılara Threads’in web sürümünün birkaç gün içerisinde yayına alınacağını duyurdu.

Threads CEO’su Adam Mosseri uygulamanın web sürümü için çalıştıklarını ve birkaç gün içinde yayına alınacağını belirtti.
Meta’nın X’e rakip olarak çıkardığı Threads platformuna şu anda yalnızca iOS ve Android cihazlar üzerinden erişebiliyor. Mark Zuckerberg ise geçtiğimiz günlerde Threads’in hem masaüstünden kullanılabileceğini hem de uygun bir arama işlevine kavuşacağını duyurmuştu.
“IG Updates” isimli Instagram kanalında yapılan duyuru ile kullanıcıların metin tabanlı sosyal ağ için en çok talep ettikleri masaüstü web sitesi özelliğine çok yakında kavuşacağı öğrenildi.
Threads CEO’su Mosseri, sosyal medya hesabından şu şekilde açıklama yaptı:”Önümüzdeki birkaç gün içerisinde Threads Web’i kullanıma açacağımız için heyecanlıyız. 🎉 Bu yeni web deneyiminde, gönderi oluşturabilir, akışınızı görebilir ve “threadslere” ile etkileşim verebilirsiniz. Biliyoruz, bekliyorsunuz…Mobilde sevdiğiniz her şeyi masaüstüne taşıyabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.”
Bu gelişmeyle birlikte kullanıcılar sosyal ağa sadece iOS ve Android cihazlardan erişmek zorunda kalmayacak. Gelecek güncelleme ile birlikte masaüstü sitesi üzerinden yanıtla, yeniden gönder, beğen ve gönder düğmelerine tıklamak mümkün hale gelecek.

Kaynak:NTV

İlgini Çekebilir  Son dakika: Ahmet Nur Çebi, Sergio Ramos transferinin gerçeklerini açıkladı! Olay Milot Rashica açıklaması...
Cevap bırakın