Mutluluk Veren Bilgi

Üç Kız Kardeş ne zaman başlıyor? Üç Kız Kardeş yeni sezon tarihi belli oldu mu? – Magazin Haberleri

0

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş, yeni sezon çekimlerine Ayvalık’ın eşsiz doğasında başladı.

SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Geçtiğimiz sezon finaliyle büyük ses getiren dizinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu oldu. Üçüncü sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Özgü Kaya, Berker Güven ve Gökberk Demirci’nin yer aldığı tanıtım sosyal medyada ses getirdi.

Üç Kız Kardeşin yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı

OYUNCU KADROSU

Üç Kız Kardeş’in oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeşin yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı

Samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni sezonu ile 19 Eylül Salı günü saat 20.00’de Kanal D‘de.

Üç Kız Kardeşin yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı

Kaynak:Milliyet

İlgini Çekebilir  Alison Brie ve Dave Franco'nun aşkı yıllara meydan okuyor
Cevap bırakın