Mutluluk Veren Bilgi

Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir?

0

Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir? Konusunda pek çok kişi mustariptir. Eğer ki sevgiliniz bir anda umursamaz biri haline geldiyse ama siz yine de onu seviyorsanız yalnız değilsiniz, binlerce kadın sizinle aynı sorunu paylaşıyor.

Erkekler genel olarak ilişkinin ilk zamanlarında çok fazla ilgi gösterir. Ancak ilişki başlayıp ilerlemeye başladığı zaman erkeklerde bir rahatlama meydana gelir. Yani her şey rutin bir şekilde devam etmeye başlar. Hal böyle olunca da kadınlar erkeklerin ilgisizleştiğinden yakınmaya başlar. Aslına bakacak olursanız bu durum tamamen psikolojiktir. Bir şeye sahip olmayan birisi herhangi bir şey ister ve onu aldıktan sonra psikolojik olarak bir kenarda durması kişi için yeterli olur. Eğer siz de kendinizi böyle hissediyorsanız bu yazımıza kulak verin deriz

 Bir Erkeğe Nasıl Yazdırılır?

 Bir erkeğe nasıl yazdırılır? Erkeklerin genel problemi mesajlaşmayı sevmezler. Kadınlar ise tam tersi olarak mesajlaşmaktan hatta uzun uzun mesajlaşmaktan çok hoşlanırlar. Oysaki bakacak olursak Aslında erkeklerde ilişkinin ilk zamanlarında ya da ilişki başlamadan önce flört döneminde uzun uzun mesajlar atmaktan kaçınmaz. İlişki artık başlamışsa ve üzerinden biraz zaman geçmişse her şey çok normal olarak algılandığı için erkekler de gerçek yüzünü göstererek mesaj atmayı kesebilir. Durum böyle olunca da Kadınlar her zaman için her şeyin eskisi gibi olmasını ister ve buna uygun bir yöntem arar.

Erkek arkadaşınızın mesaj atmasını sağlaması için sizi merak etmesi gerekiyor. Çok fazla story paylaşan biriyseniz story paylaşmayı biraz ara verebilirsiniz. Böyle olunca erkek arkadaşınız her zaman story atan sizin neden story atmayı kestiğini merak edebilir. Ya da tam tersi sosyal medyada pek fazla paylaşım yapmayan biriyseniz sosyal medya paylaşımlarınızı sıklaştırarak erkek arkadaşınızın kafasında soru işaretleri bırakmaya başlayabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Bağdat’ta İsveç Büyükelçiliği ateşe verildi
Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir
Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir

 Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

 Bir erkek nasıl merak ettirilir? Bir erkeğin sizi merak etmesi için ortada bir rakip olması gerekiyor. Ancak bu rakibin çok da fazla güçlü biri olması karşınızdaki erkeği biraz korkutabilir. Bu sebepten dolayı kendisinin denginde biri olursa daha iyi olur. Erkek arkadaşınız sizinle ilgilenen başka bir erkeğin varlığını hissettiği anda sizi merak edecek ve arayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 7 = 2