Mutluluk Veren Bilgi

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

0

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test şeklinde bir araştırma yapıyorsanız maalesef ki durum biraz kritik demektir. Çünkü bir erkeğin sevip sevmediğini tahlil etmeye çalışmaya ihtiyaç duymak zaten bu noktada bir sorun olduğunu da bize ne yazık ki gösteren bir etken olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra bir de daha farklı bir açıdan da düşünecek olursak her kadının aynı olmadığı gibi her erkek de aynı değildir.

Bir erkek sürekli olarak size “seni seviyorum” demek zorunda değildir. Hatta bu lafı isterse her an her saniye tekrar etsin fakat bu içten söylenmiş bir cümle değilse hiçbir şeye yaramaz. Erkeklerin bazıları duygularını gayet iyi bir şekilde ifade edebiliyor olsa da bir kısmı bunu asla dile getirmez. Fakat bir erkek “seni seviyorum” demese bile hareket ve tavırları ile bunu zaten gösterir.

Özellikle uzak mesafe ilişkisi yaşayan kişiler bu sorgulamayı yapar. Bu sebepten dolayı da sizlere bir test hazırladık. Testimizdeki davranışlardan hepsini ya da en az 3 tanesini yapan bir erkek arkadaşınız varsa sizi seviyor demektir.

Eğer Biri Seni Seviyorsa Nasıl Anlarsın

Eğer biri seni seviyorsa nasıl anlarsın testimiz için aşağıda size bir takım belirtileri sunacağız. Aynı zamanda bu belirtiler, erkeğin seni düşündüğünü nasıl anlarsın sorusuna da yanıt verecektir. O zaman hazırsanız hemen başlayalım;

  • Sizi sık sık arıyor mu?
  • Ortak yönleriniz ya da konuşmuş olduğunuz bir konuyla ilgili bir şeyle karşılaşınca aklına geldiğinizi size yansıtıyor mu?
  • Nasıl olduğunuzu ve ne hissettiğinizi soruyor mu?
  • Derdiniz olduğunda dinliyor mu?
  • Sevdiğiniz şeyler hakkında fikri var mı?
İlgini Çekebilir  Ted Danson ve Mary Steenburgen: Hollywood'un En Uzun Süreli Evli Çiftleri
Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test
Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Bir Erkeğin Sizi Kullandığını Nasıl Anlarsınız?

Bir erkeğin sizi kullandığını nasıl anlarsınız konusunu da yine sevip sevmediğini anlamanız için düşünebilirsiniz. Bir erkek sadece kendi istediğinde sizi arıyor ve sizin duygu ve düşüncelerinizi önemsemiyorsa o erkeğin sizi kullandığından emin olabilirsiniz. Arkadaşlarıyla sizi tanıştırmaması ve sadece sizinle kendi ihtiyaçlarına yönelik görüşüyorsa bunu direkt kullanılmak olarak anlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ 59 = 60