Mutluluk Veren Bilgi

VDF Kredi Hesaplama

0

VDF Kredi, Doğuş Holding tarafından kurulmuştur ve açılımı Volkswagen Doğuş Finans’tır. VDF, müşterilerinin hayalindeki araca ulaşabilmeleri adına uygun kredi imkanları sunmakta ve özellikle kişiler, bu kuruluş ile ne kadar kredi alabileceğini ve almak istediği araç için ne kadar ödemesi gerektiğini merak etmekte ve Bu bağlamda da VDF kredi hesaplama işlemi yapmak istemektedir.

VDF kredi hesaplama, VDF’nin resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabilmekte, kişiler bu hesaplama aracı üzerinden tüm detayları seçerek sonucunda ödemesi gereken kredi tutarını ve diğer tüm detayları öğrenebilmektedir.

Kişiler, yalnızca sıfır araç için değil ikinci el araç için de kredi imkanlarından yararlanabilmektedir. Bu bağlamda VDF 2.el kredi hesaplama da kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.

Vdf Kredi Sorgulama

Vdf’in kredi imkanlarından yararlanarak sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler, bunun için ön fikir sahibi olabilmek adına VDF resmi sitesi üzerinden Vdf kredi sorgulama yapabilmektedir. Bu sorgulama için kişiler sırasıyla;

 • Araç tipi
 • Araç markası
 • Araç modeli
 • Yakıt tercihi
 • Vites tercihi

Adımlarını dilediği araç için seçerek kendilerine sunulan paketleri görüntüleyebilmektedir. Kişiler sunulan paketlerden birini tercih ettikten sonra bireysel veya tüzel olarak hesaplama seçimi yapabilmektedir. Ardından hesaplama ekranına yönlendirilen kişiler, buradan satın almak istedikleri araç paketi için;

 • Kredi tercihi
 • Vade
 • Verilebilecek peşinat

Gibi ilgili alanları doldurduktan sonra ödeme bilgilerini öğrenebilmektedir. Bu ekranda kişiler, seçmiş oldukları vade ile aylık ödemeleri gereken taksit tutarını görebilmekte ve uygulanan faiz oranını da yine bu ekranda görebilmektedir. Bu sayede VDF kredi sorgulama işlemi gerçekleştirilerek hesaplama yapılabilmektedir.

VDF Kredi Hesaplama
VDF Kredi Hesaplama

Vdf Kredi Oranları

Vdf kredi oranları sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyen ve bunun için VDF kredisinden yararlanmak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu bağlamda 2022 yılında sıfır araçlara sunulan güncel faiz oranları bireysel kredi başvuruları için;

 • 6 ay vadeli kredilerde 2,39%
 • 12 ay vadeli kredilerde 2,59%
 • 13 ila 24 ay arasındaki vadeli kredilerde 2,79%
İlgini Çekebilir  Bakan Özhaseki: Ihlara Vadisi'nde yeni türler tespit ettik

İkinci el araç kredilerinde ise 15 yaşına kadar olan tüm araçlar için çeşitli durumlara göre değişen ve % 4.29’dan başlayan faiz oranları bulunmaktadır. Kişiler, tüm bu faiz oranları ile satın almak istedikleri araç markası, modeli ve tercih ettiği vadeye göre belirlenen faiz oranlarından yararlanarak araç kredisi alabilmektedir.

DOD Kredi Hesaplama

DOD Finans, kişilerin ikinci el araç satın almak istediği durumlarda kişilerin ihtiyaçlarına özel kolay ödeme imkanları sunmakta ve DOD kredisi ile kişiler 10 yaşına kadar olan ikinci el araçları satın almak için 24 aya kadar vade imkanlarıyla en iyi faiz oranlarıyla ikinci el araç sahibi olabilmektedir.

Kişiler, bu nedenle de özellikle DOD kredi hesaplama işlemlerini merak etmekte ve bu krediden yararlanarak ne kadar ödeme yapacağını ve ne kadar faiz oranı ile ödeme yapması gerektiğini hesaplama aracı ile öğrenebilmektedir.

 

Cevap bırakın