Mutluluk Veren Bilgi

Whatsapp Durumu Kaç Kere Baktı

0

Whatsapp durumu kaç kere baktı günümüzde Whatsapp kullanıcılarının büyük bir merak ile araştırdıkları detaylar arasında yer almaktadır. En çok da flörtleri olanlar ya da yeni sevgili olanlar tarafından merak edilen bir konudur.

İnternet ve teknolojinin bu kadar çok artış göstermesi bireylerin Whatsapp platformu üzerinde neredeyse herkesin kullanmasına neden olmuştur. Android ve İOS işletim sistemi olan akıllı telefonlardan bilgisayar ya da tabletlere kadar birçok alanda kullanılan bu uygulama teknoloji gelişmesi ile hayatımızda çok daha farklı yerler edinmeyi başardı.

Gelişen son güncellemeler ile Whatsapp durumu paylaşımlarının da bu kadar artış göstermesi insanların sadece konuşma ya da mesajlaşma olarak değil birçok alanda tercih etmelerine de olanak sundu. Bu yüzden de birçok kesim tarafından büyük bir merak ile araştırılan bir konu oldu.

Whatsapp Durumu Kaç Kere Baktı
Whatsapp Durumu Kaç Kere Baktı

Whatsapp Durumuna Kim Baktı?

Whatsapp durumuma baktı mı gibi sorular da merak edilir. Bazı kişilerin mavi tik olarak da bilinen okundu bilgilerini kapatması Whatsapp durumuna baktı mı bakmadı mı diye akıllarda farklı soru işaretlerinin oluşmasına neden olmaktadır. Her ne kadar kişiler bu konu hakkında net bilgi almak isteseler bile bu alanda bir uygulama ya da site yer almamaktadır.

Whatsapp durumu baktı mı konusunda bireylerin okundu bilgileri kapalıysa hem bakmış olma ihtimalleri olduğu gibi bir yandan da bakmamış olma ihtimalleri gibi durumlar gözlenebilir. Bu yüzden de bireyler kendileri bu konu hakkında bilgi sahibi olamazlar.

Gizli Whatsapp Durumuna Bakma

Gizli Whatsapp durumuna bakma adımlarını tercih etmek isteyen kişilerin ilk olarak kendilerine ait mavi tik olarak da bilinen okundu bilgilerini kapatmaları gerekir. Bu sayede bireyler en ufak sorun yaşamadan rahat bir şekilde kaç kere bakmak ister iseler istesinler bakabilirler.

İlgini Çekebilir  Cengiz Bozkurt, deprem bölgesinde yardım çalışmalarına katılıyor

Whatsapp durumlarını gizli izleme için mavi tik kapatma durumunda başka bir yol yoktur. Her ne kadar bazı site ya da uygulamalar var gibi gözükse bile onların asıl amacı bireylerin Whatsapp bilgilerini çalmak olmasından ötürü de öyle bir şey yoktur. Hal böyle olunca bireyler kendi isteklerine göre bulamazlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

66 − 57 =