Mutluluk Veren Bilgi

Zayıflamam Lazım Ama Bitkisel Ürünler mi Kullanayım Diyorsunuz İşte Size 10 Süper Tavsiye

0

Bitkisel tedaviler ile kilo vermenin yanı sıra sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak da önemlidir. Önerilere geçmeden önce, kilo verme çabası içinde olanların doktorları ile görüşmeleri ve kilo verme planlarını doktorlarının önerilerine göre belirlemeleri tavsiye edilir.

  1. Chia tohumları: Chia tohumları çok yüksek oranda protein, omega-3 yağ asitleri ve diğer besinler içerir ve aynı zamanda su tutarlar, böylece tok hissetmenize yardımcı olurlar.
  2. Çörek otu: Çörek otu çayı kilo vermeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda tokluk hissi vererek, ishal gibi sindirim sistemi sorunlarını önleyebilir.
  3. Yeşil çay: Yeşil çay, polifenoller gibi antioksidanlar içeren bir bitkidir ve aynı zamanda vücutta yağ yakımını arttırabilir.
  4. Guarana tohumları: Guarana tohumları, kafein gibi uyarıcı maddeler içerir ve bu nedenle vücutta enerji seviyesini arttırabilir ve aynı zamanda kilo vermeye yardımcı olabilir.
  5. Tarçın: Tarçın, vücuttaki yağların parçalanmasını arttıran bir bitkidir ve aynı zamanda tokluk hissi vererek, yemek yeme içgüdüsünü azaltabilir.
  6. Zencefil: Zencefil, vücutta ısısını arttırarak, yağ yakımını hızlandırabilir ve aynı zamanda tokluk hissi vererek, yemek yeme içgüdüsünü azaltabilir.
  7. Limon: Limon, vücudun su retansiyonunu azaltarak, kilo vermeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda vücuttaki toksinleri atılmasına yardımcı olabilir.
  8. Ananas: Ananas, bromelain adı verilen bir enzim içerir ve bu enzim, vücutta proteinlerin parçalanmasına yardımcı olabilir ve bu da kilo vermeye yardımcı olabilir.
  9. Çilek: Çilekler, düşük kalorili ve yüksek lif içeriğine sahiptir ve bu nedenle kilo vermeye yardımcı olabilir ve aynı zamanda tokluk hissi vererek, yemek yeme içgüdüsünü azaltabilir.
  10. Nar suyu: Nar suyu, yüksek miktarda antioksidan içeren ve vücuttaki toksinleri atmaya yardımcı olan bir içecektir.

İlgini Çekebilir  Yaz aylarında kilo vermek daha kolay
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

50 − 49 =