Mutluluk Veren Bilgi

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları Ne Kadar? Film Sinemada Yayınlanacak Mı?

0

Recep İvedik 7 sinema bileti fiyatları son zamanlarda birçok kişi tarafından merak edilen konulardan birisidir. Bir yandan da Recep İvedik 7 sinemada yayınlanacak mı gibi soruların tüm yanıtlarını sizler için derledik.

İlk çıktığı andan beri Türkiye genelinde hem en çok izlenen hem de sevilerek takip edilen film serisi arasında yer alan Recep İvedik yeni filmiyle de sevenleri ile bir araya gelecek. Vizyona gireceği tarih netlik kazanması ardından çıkacağı platform, konusu, güncel fragman yayınlandı.

Recep İvedik 7 Konusu Nedir?

Recep İvedik 7 konusuyla da herkesi mest ediyor. Ana karakterimiz olan Recep İvedik artık şehir hayatından çok sıkılıyor ve depresyona giriyor. Recep İvedik, girdiği depresyondan geri çıkmak için şehir hayatını geride bırakarak köye gitmeye karar verir. En yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kalan miras ile köye yerleşir.

Tabi ki köyde de Recep İvedik ve arkadaşının başına gelmeyenler kalmaz.

Recep İvedik 7 Sinemada Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik 7 vizyon tarihi 9 Aralık 2022 şeklinde açıklandı. Sinemada yayınlanacak mı diye büyük merak konusu olsa bile birçok seveni üzdü. Sadece Disney+ platformunda yayın hayatına girecek ve herhangi bir sinemada gösterimi olmayacak.

Disney Plus bu kadar başarılı bir proje olarak yer alan Recep İvedik karakterinin tüm yayın haklarını satın alarak, kendisi, yayınlanacak.

İlerleyen zamanlarda yeniden haklar ile ilgili durumlarda farklılıklar olur ve sinemada vizyona girer mi gibi birçok konu araştırılıyor.

 

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları

Recep İvedik 7 sinema bilet fiyatları nasıl olacak merak edilen bir konudur. Normal fiyatlandırmalar ile devam edecek. Film Disney + üzerinde yayınlanacak ve sinemada yer almayacak. Disney+ 30 günlük ücretsiz deneme sürümü kullanılarak filme erişim sağlanabilecek.

İlgini Çekebilir  MasterChef Türkiye'nin Yıldızı Çağatay Akgül: Yaşı, Nereli ve Kariyeri

Aylık üyelik bedeli 64,99 ve yıllık üyelik bedeli 649,99 TL olarak belirlenen fiyatlar ile birçok kişi Disney+ üyeliklerini yaparak filme erişim sağlayabilecekler. İlk ay ücretsiz sürümler de kullanılarak izlenebilecek.

Cevap bırakın