Mutluluk Veren Bilgi

Sofia Vergara ve Joe Manganiello’nun Aşk Hikayesi

0

Gerçek aşk, Hollywood’un gösterişli ve yüzeysel dünyasında bile var olabilir. İlk kez 2014 yılında çıktıklarında, farklı geçmiş ve yaşam tarzları nedeniyle ilişkilerine pek çok insan şüpheyle yaklaşmıştı.

Kolombiya doğumlu bir oyuncu olan Sofia Vergara, “Modern Family” adlı hit TV şovunda başrol oynayarak evlerimize konuk olmuş bir isimdi. Joe Manganiello ise “Magic Mike” ve “True Blood” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan bir Amerikalı oyuncuydu. Ancak farklılıklarına rağmen, hızlı bir şekilde aşık oldular ve dünya genelinde hayranların kalbini kazanan bir aşk hikayesi başlattılar.

İlişkilerinin sadece bir PR kampanyası olduğu eleştirileri ve söylentileriyle karşılaşmalarına rağmen, Sofia ve Joe şüphelilerini yanılttı ve 2015 yılında gösterişli bir törenle evlendiler. O zamandan beri, zorluklara karşı koyarak güçlü bir aşkla bağlı kaldılar ve birçok kişiye ilham kaynağı oldular.

Bugün, Sofia ve Joe, yetenekleri ve güzellikleri kadar gerçek aşkları ve birbirlerine olan bağlılıklarıyla da tanınan Hollywood’un en sevilen çiftlerinden biri olarak biliniyorlar. Hikayeleri, gerçek aşkın sınırları tanımadığını ve inanç ve azimle en olası çiftlerin bile birlikte mutluluk bulabileceğini hatırlatıyor.

İlgini Çekebilir  Joe Jonas ve Sophie Turner: Bir Pop Yıldızı ile Bir Oyuncunun Aşkı
Cevap bırakın